icon

Mi Calendar

12.0.5.7 için
Android

3.9

8

Xiaomi'den resmi bir takvim

396.9k

Bu uygulamayı oyla

Eğer bir Xiaomi akıllı telefona sahipseniz, bu şirketin varsayılan takvimi Mi Calendar'a da aşinasınız demektir. Bu, Xiaomi akıllı telefonlara önceden yüklenen resmi takvim uygulamasıdır, bu nedenle bir randevu planladığınızda ya da tarihi kontrol ettiğinizde bu kullandığınız uygulamadır.

Mi Calendar sayesinde herhangi bir yıla ait herhangi bir güne bakabilirsiniz, belirli bir gün için detayları kontrol edebilirsiniz ve randevularınızı ve etkinliklerinizi hızlı ve kolay bir şekilde yönetebilirsiniz. Mi Calendar etkinlikler ve hatırlatıcılar ayarlarken zamandan tasarruf edeceğiniz harika bir uygulamadır ve asla randevularınıza geç kalmaz ya da önemli bir günü unutmazsınız.

Aktiviteleriniz için ihtiyaç duyduğunuz zamanı bulun ve bu uygulama sayesinde önemli günleri unutmayın. Notlarınızda, ihtiyacınız olan bütün bilgileri ekleyebilirsiniz böylece tek bir şeyi bile unutmazsınız. Aklınıza gelen her şeyi yönetin ve bunu Mi Calendar içinde yer alan birçok özellik sayesinde yapın.

Mi Calendar'ın en iyi taraflarından biri çeşitli tasarımlarıdır; bu sayede, bugün, bu hafta ya da bu ay içinde neler yapacağınızı kontrol edebilir ve acele etmeden zamanınızdan tasarruf edebilirsiniz.
X